3D tisk je radost!

Pojďme společně zjistit, proč je 3D tisk radost. Na informacemi nabitém celodenním kurzu si vysvětlíme vše potřebné, pro tvoje lepší tisky. A taky se dozvíš, co tím vlastně myslím. :-)

Chci vědět více

Obchodní podmínky

Tyhle věci málokdo rád čte, ale jsou důležité. Registrace na kurz je v podstatě uzavření smlouvy, a tak to musí mít nějaká pravidla.

Veškeré věci kolem kurzu si řeším sám. Abych ti mohl vystavit fakturu, mám sročko. A taky jsem plátce DPH.

ACG STORES s.r.o.
Palackého 127,
738 01 Frýdek-Místek

IČO: 27777952
DIČ: CZ27777952

Tím že se zaregistruješ na můj kurz, uzavíráme smlouvu, která je závazná pro mě, ale také pro tebe.

Po registraci ti můj fakturační robot automaticky vystaví zálohovou fakturu a pošle ti ji do emailu. Tvoje registrace nebude platná, dokud neuhradíš celou částku převodem na účet a to do sedmi dnů od registrace. Počet míst je omezený a proto kdo dříve zaplatí, ten je na seznamu.

Pokud si svou registraci rozmyslíš, dej mi vědět a já ti celou částku zase pošlu zpět. Ale protože mám s kurzem také náklady, můžeš svou účast zrušit nejpozději 5 dní před započetím kurzu. Tedy do 20. ledna 2020. Po tomto termínu máš již pevně zamluvené místo, zajištěné občerstvení a další věci spojené s kurzem. Ale můžeš za sebe poslat náhradu. Jen mi dej vědět že dojde k nějaké změně.

Vyhrazuji si právo tvou registraci kdykoliv zrušit, a to bez udání důvodu. Pokud ti registraci zruším, vrátím ti celou částku na účet, ze kterého si kurz uhradil. Jak jsem psal výše, vše si řeším sám, a některé věci nejsem schopný ovlivnit. Tím myslím třeba nemoc, nenadálé události, přírodní živly a tak podobně.

Veškeré věci ti budu posílat emailem, abys měl přehled. Zálohovou fakturu, fakturu, informace ke kurzu, materiály po kurzu, a pokud budeš mít zájem, tak i nějaké další informační emaily s informacemi ohledně 3D tisku či dalších kurzů. Zasílání těchto informací můžeš kdykoliv zrušit. V každém emailu bude odkaz pro odhlášení.

Osobní údaje zpracovávám v rozsahu nutném pro vyřízení tvé registrace a splnění zákonných povinností spojených s vystavením faktury a její evidencí. K fakturaci používám Fakturoid. Pro rozesílání emailů pak Mailer Lite. Pokud budeš chtít své osobní údaje smazat, stačí napsat a já vše vymažu, vyjma informací, jejichž uchovávání mi nařizuje zákon.

Menu

Kontakty

Pavel Tajduš

tel.: 725 113 081
e-mail: pavel@tajdus.cz